انجمن علمی پرستاران قلب ایران- اخبار انجمن
لزوم ثبت نام پرستاران درسامانه آموزش مداوم جامعه پزشکی کشور

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها

  اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی به منظور اجرای دقیق قانون آموزش مداوم جامعه پزشکی ، ساماندهی ،تسهیل و تسریع امور مراکز مجری و مشمولین محترم قانون سامانه آموزش مداوم جامعه پزشکی را راه اندازی شد. این سامانه در مرحله اول در دانشگاههای علوم پزشکی کشور به بهره برداری رسیده است .کلیه مشمولین به منظور شرکت در برنامه های آموزش مداوم و انجام امور مربوطه لازم است برای عضو سامانه مراحل زیر را گام به گام و به ترتیب طی کنند:

  1-به سایت http://www.ircme.ir مراجعه کنید

  2- در سمت راست " لیست مراکز مجری آموزش مداوم " نوشته شده آن را باز کنید و دانشگاه تحت پوشش خود را انتخاب نمائید

  3- صفحه ای که باز می شود مربوط به سامانه آموزش مداوم دانشگاه شماست در سمت راست ورود کاربران نوشته شده است و نام کاربری و رمز عبور می خواهد .اما چون شما هنوز عضو نشدید در پائین همین قسمت روی عضویت در سامانه کلیک کنید

  4- صفحه جدید باز می شود که برای ورود در خانه اول کد ملی خود و در خانه دوم کد امنیتی که رایانه معرفی می کند را وارد کنید

  5- سپس روی قسمت ثبت و ادامه کلیک کنید .به این ترتیب صفحه جدید. ی باز می شود که باید اطلاعات خواسته شده را به دقت و حروف فارسی وارد کنید .هرجا که مربوط به شما نیست گزینه سایر را انتخاب کنید . و د ر نهایت روی کلمه ثبت نام کلیک کنید . به این ترتیب اگر اطلاعات درست داده شده باشد سامانه به شما پیام می دهد . و بلافاصله یک نام کاربری و رمز عبور به آدرس ایمیل شما می فرستد . که شما میتوانید با آن وارد صفحه مدیریتی خود شوید و تغییرات لازم را اعمال کنید . این کد کاربری ( که همان کد ملی شماست ) و کلمه رمز را نزد خود حفظ کنید .

  مزایای عضویت در این سامانه به شرح ذیل می باشد.

  1-فقط یکبار ثبت نام کنید و برای شرکت در کلیه برنامه های آموزش مداوم استفاده کنید

  2-برنامه های آموزش مداوم کلیه مراکز آموزش دهنده کشور(دانشگاهها، انجمن های علمی پرستاری و پرستاران قلب ایران و سازمان نظام پرستاری و... ) را می توانید مشاهده کنید و از زمان برگزاری آن با خبر شوید.

  3- شما به عنوان مشمول قانون آموزش مداوم می توانید کارنامه آموزش مداوم خود را مشاهده و دریافت نمائید.

  4- برای تمدید پروانه اشتغال در پایان هر دوره دیگر لازم به یافتن کارنامه ها ، پیگیری و ارائه حضوری نیست .چون در هر نقطه ای از ایران در سامانه های دانشگاهها و انجمن ها قابل مشاهده و دریافت است .

  5- امکان اطلاع رسانی مناسب در خصوص برنامه های آموزش مداوم از طریق لیست الکترونیک و پیام کوتاه نیز برای شما فراهم می شود.

  6- با عضویت در سامانه ، از آئین نامه ها و قوانین مربوطه به آموزش مداوم اطلاع خوهید یافت.

 

نشانی مطلب در وبگاه انجمن علمی پرستاران قلب ایران:
http://icns.org.ir/find.php?item=1.61.20.fa
برگشت به اصل مطلب